Diplomazwemmen 21 april 2021

Nieuws

Diplomazwemmen 21 april 2021

Vrijzwemmen - extra.jpg

Zaterdag 21 april is er weer afgezwommen voor JIP’s Waterwereld diploma’s van het Zwem-ABC, waarbij 86 kinderen hun zwemdiploma hebben behaald. Van harte gefeliciteerd allemaal!

Voor A slaagden in totaal 25 kinderen, 41 kinderen slaagden voor hun B-diploma en 20 kinderen behaalden hun C-diploma.

diplomazwemmen A nieuw.jpg

De kinderen die voor zwemdiploma A slaagden zijn:

Quinne van Aken, Mae Benning, Anna van den Berg, Femke Bollen, Romano van Engelen, Ronaldo Gühnen, Lise Elin Jaarsma, Femke Klein, Niek de Knecht, Tijs van Luik, Silvan Mulder, Xavi Schell, Louis Sol, Sofie Tilma, Luna Vonk, Naomi Zweers en Wico Vaessen, allen uit Steenwijk, Anne van Beek uit Eesveen, Vera Kisjes uit Kuinre, Yorinde Pol uit Noordwolde, Wesley Cordes, Merel Kuiper en Ruben Quax uit Tuk, Suzanne Steenhuizen uit Vledder, Lina Dekker uit Wapserveen.

diploma B nieuw.jpg

De kinderen die voor zwemdiploma B slaagden zijn:

Bisan Abed El-Ghani, Hadir Alkhleif, Rahaf Awad, Silvano de Boer, Fano Eijkens, Loïs Eulen, Alexandra Gonzales, Simon de Groot, Nayomi Jongsma, Nour Katimati, Yousef Katimati, Alyse Klein, Kyan van Oostende, Azaria Solomon, Fayenne Spijkerman, Else Swierstra, Nina Verlaat, Levy Westerhof, Tristan Willebrandts, Basam Zatima en Leontien Keizer, allen uit Steenwijk, Timo ten Berge, Bram van Esch, Noor van Iersel en Mats Oude Luttikhuis uit Havelte, Benjamin Jasper Knol uit Kallenkote, Benthe Jasmijn van Pijkeren en Louise Ridderman uit Nijeveen, Tyler van Hoorn en Thor Jorgensen uit Noordwolde, Levi Hoving uit Oldemarkt, Henrick Kuit uit Ossenzijl, Lorenzo Nicolai Bleeker, Kyara van Etten en Ruben Woudsma uit Tuk, Floor Simon uit Wanneperveen, Julian Derks en Rianne Stevens uit Wapserveen, Ayad Abdullah Al-Asadi uit Wilhelminaoord en Ayla Noja Kortstra uit Wolvega.

diplomazwemmen C nieuw.jpg

De kinderen die voor diploma C slaagden zijn:

Juriën Arjan Bezembinder, Dannick Bos, Eva Doze, Vera de Lange, Macey Morgan, Jay-Lynn van Petersen, Nout Ripken, Arjun Sahatoe en Kyra Schuiringa, allen uit Steenwijk, Jens van der Weide uit Eesveen, Thije Groenink uit Frederiksoord, Caro Vonk uit Giethoorn, Jaylinn Nijenhuis uit Havelte, Koen van Vliet uit Noordwolde, Stan Mooiweer uit Scheerwolde, Brent van Beek en Nathalie Janny Vera Zoer uit Tuk, Rogier Manden uit Wapserveen, Tim Bekkema uit Wilhelminaoord en Iris Withaar uit Willemsoord.

Voor de certificaten werd vrijdags al afgezwommen:

diplomazwemmen certificaat A nieuw.jpg

diplomazwemmen certificaat B nieuw.jpg

diplomazwemmen certificaat C nieuw.jpg