Zeemeerminzwemmen

Nieuws

Zeemeerminzwemmen

zeemeerminzwemmen

Aanstaande zaterdagmiddag 28 februari is er weer Zeemeerminzwemmen!

Leren zwemmen als een zeemeermin? Het kan aanstaande zaterdagmiddag 28 februari. Er zijn twee beginnerslessen, om 14.00 uur en om 15.00 uur. In deze lessen leer je de juiste zeemeerminslag, wennen aan zwemmen met een zeemeerminstaart en is er tijd voor plezier maken in het water. De minimale leeftijdseis is 7 jaar en diploma A is verplicht.

De kosten van een zeemeerminles zijn € 12,20 per kind. Er is ook een arrangement verkrijgbaar. Dit is inclusief patat mayo en een milkshake en kost € 18,20 per kind. Deze prijzen zijn inclusief entree voor de hele zaterdagmiddag, dus vooraf of na afloop van de zeemeerminles kun je nog lekker zelf vrij zwemmen. We zijn op zaterdagmiddag geopend van 13.00 tot 16.30 uur.

Opgave voor de zeemeerminles op marketing@dewaterwyck.nl.

Cookies op onze website

Deze website maakt gebruik van cookies om de nodige websitefuncties te bieden. Om de websitenavigatie en jouw online ervaring te verbeteren, websiteverkeer, gebruik en interactie te analyseren en om te helpen bij onze marketing- en advertentie-inspanningen.