Diplomazwemmen 8 oktober 2022

Nieuws

Diplomazwemmen 8 oktober 2022

websitenrz.jpg

Afgelopen vrijdag 7 en zaterdag 8 oktober hebben in totaal 115 kinderen en 7 volwassenen hun zwemdiploma gehaald, van harte gefeliciteerd!

In zwembad ‘De Waterwyck’ in Steenwijk is vrijdag 7 en zaterdag 8 oktober weer afgezwommen voor JIP’s Waterwereld diploma’s van het Zwem-ABC. Ditmaal hebben maar liefst 115 kinderen en 7 volwassenen zaterdag hun zwemdiploma gehaald. Een mooi resultaat, zo vlak voor de herfstvakantie. In totaal slaagden er 56 kinderen voor diploma A, 45 kinderen slaagden voor hun B-diploma en 14 kinderen behaalden hun C-diploma. Bij het volwassenenzwemmen slaagden 2 jonge dames voor A en 1 jonge dames en 4 jongemannen voor B. Allemaal van harte gefeliciteerd!

De kinderen die voor zwemdiploma A slaagden zijn:

Yasin Awad, Jens Bakker, Hidde Beens, Elyas Berhe Mebrahtom, Yasmin Bouchhida, Fiep Brouwer, Lisa Buis, Romijn Bult, Vayenna Diekmann, Jasmijn van Dokkumburg, Shania van Dokkumburg, Charlotte van Goor, Luuk de Haan, Sylvan Hermse, David van den Hoonaard, Jasper Keizer, Noud Kerdijk, Olaf Langezaal, Casper Geert van der Meer, Quinty Mulder, Joey Oosterom, Rami Saoor Livaya Schell, Lucas Spijker, Lars Vogel, Zanna de Weerd en Twan Aron van der Zouwen, allen uit Steenwijk, Lotte van Benthem, Oliver-Twan Beute uit Oldemarkt, Britt de Boer, Tessa Flobbe, Rosalie Brenna Margretha Groen, Rayvano Hoogwerf, Stijn van Rheenen, Dani Schutte uit Tuk, Elena Bruins, Noah Spronk uit Willemsoord, Fhilip Dammers en Daley Vos uit Noordwolde, Maud van Erp, Floris Groensma, Wende Lubbers en Jo-Ann Walstra uit Havelte, Daantje Lindt uit Meppel, Quinn Maters uit Witte Paarden, Lauren Mom en Eline Wareman uit Kallenkote, Fayenn Onstwedder uit Paasloo, Senna Pees uit Giethoorn, Ezzeddin Rammal en Laila Rammal uit Uffelte, Duuk Siebenga uit Steggerda, Lotte Vermeer uit Oosterstreek, Willemijn Visscher uit Steenwijkerwold, Naevia Vera de Vries uit Ossenzijl en Luuk van der Zweerde uit Nijensleek.

Bij het volwassenenzwemmen slaagden Nebiat Araya Berhe en Elsa Tesfay uit Steenwijk.

diplomazwemmen 8 oktober 2022 A en B vrijdag.JPG

Diplomazwemmen 8 oktober 2022 A.JPG

De kinderen die voor zwemdiploma B slaagden zijn:

Emre Akgün, Megan Akse, Bastiaan Bakker, Fieke van Beelen, Jax Drent, Ralf van Dreumel, Isa Eleveld, Leva Ferwerda, David Heite, Yelano de Jong, Karlijn Jongman, Nienke Klappe, Fynn Kollen, Robbie Kox, Nyla Maris, Nick Noorman, Roos Oosterhof, Isa Power, Illay Schell, Skye Slagter, Dané Spijkerman, Levi Tromp, Miya Tuinstra, Selena van Veen, Sven van der Voort, Joske Marga van de Wetering, allen uit Steenwijk, Besmelah Alnamrini uit Giethoorn, Djéden Augustijn en Maurits Woudstra uit Noordwolde, Lise Bekkema uit Wilhelminaoord, Bentley Bezembinder uit Darp, Thimo Dik uit Ossenzijl, Stella Gerlofsma uit Oosterstreek, Nick Hammer en Luuk Oord uit Steenwijkerwold, Mila Luchtmeijer uit Oldemarkt, Lars Mandemaker uit Baars, Jesse Oude Luttikhuis en Jim Walstra uit Havelte, David Pattje en Tomas Martin René Suurbeek uit Tuk, Anora Steenbergen uit De Bult, Jessica Ubels uit Wolvega, Noor Westenbrink uit Nijeveen en Sarah Wheda uit Wapse.

Bij het volwassenenzwemmen slaagden Mamuq Cheay Teame, Diana Cheay Teame, Daniël Cheay Teame, Ahmed Alhadji en Ahmed Alrade uit Steenwijk.

Diplomazwemmen 8 oktober 2022 B.JPG

Diplomazwemmen 8 oktober 2022 B 2.JPG

De kinderen die voor diploma C slaagden zijn:

Elian Eminzade, Max de Graaf, Stijn de Graaf, Twan Loman, Siyama Osman, Merijn Ranft, Desiree Uhl en Koen van der Zwaag uit Steenwijk, Norah Brinksma uit Tuk, Ella Gerards uit De Blesse, Timo Huitema en Lena de Jong uit Wolvega, Zakarias Mehreteab uit Giethoorn en Wouter Duco van Voorst uit Uffelte.

Diplomazwemmen 8 oktober 2022 C.JPG